enda

Kontakt

Telefon, mail eller face to face over en god kop kaffe. Lad os skabe forbindelse.

Medarbejdere

De rette mennesker til den rette opgave – det er nøglen til succes. Det samme gør sig gældende hos os. Her kan du se hele holdet, der til dagligt gør en forskel – ikke kun her på kontoret, men i særdeleshed også for de kunder, de hjælper.

Dorte Andersen

Sales director

dorte@dba-consult.dk +45 31 38 35 35

Andreas Ilkjær

Key account manager

andreas@dba-consult.dk +45 53 51 88 99

Matias Neble Pedersen

Business Development Manager

matias@dba-consult.dk +45 53 53 70 40

Heidi K Christensen

Resource manager

heidi@dba-consult.dk +45 53 52 88 99

Peter Chrillesen

Key account manager

peter.chrillesen@dba-consult.dk +45 53 52 51 40

Ruben René Sommer

Key account manager

ruben@dba-consult.dk +45 31 21 99 00